Lyve Cloud

Doświadcz wielochmurowej wolności

Wydajna pod względem kosztów pamięć masowa, zaprojektowana z myślą o wielochmurze.

Żyjemy w świecie danych

Dane to kapitał. Koszty nie powinny być barierą w przechowywaniu większej ilości danych.

Infrastruktura Twojej pamięci masowej może być tańsza i mniej skomplikowana.

Przechowuj więcej za mniej

To spójne portfolio rozwiązań zostało zaprojektowane z myślą o wydajnej pamięci masowej w hiperskali oraz płynnej mobilności danych.

Demokratyzacja architektury pamięci masowej w hiperskali

Większość przedsiębiorstw i centrów danych nie jest wyposażona w pojemną pamięć masową, która jest niezbędna we współczesnej gospodarce opartej na danych. Ponad 40-letnie doświadczenia Seagate w zakresie pamięci masowej skumulowały się w zestawie technologii oferujących przedsiębiorstwom ekonomiczne koszty i architekturę rozwiązań w hiperskali w postaci i innowacyjnego oprogramowania, dysków krzemowych, systemów i sprzętu. Szybkie wdrażanie udostępnianych teraz wiodących technologii zapewni konkurencyjną przewagę Twojej firmie.

Pojemność
Zwiększona gęstość powierzchniowa

Dyski twarde o najkorzystniejszym w branży koszcie za TB oraz niezrównanej pojemności do 18 TB, wyposażone w technologię zapisu magnetycznego wspomaganego termicznie (HAMR), są już dostępne w sprzedaży. Dodatkowo możliwość perspektywicznego zwiększenia pojemności do 50 TB.

Wydajność
Technologia Multi-actuator

Technologia wielosiłownikowa MACH.2 podwaja wydajność dysku twardego, zachowując poziom umów SLA bez poświęcania wydolności.

Skalowalność
Inteligentna obiektowa pamięć masowa

CORTX to oprogramowanie obiektowej pamięci masowej w eksaskali, będące w 100% oprogramowaniem typu open source, które pozwala w pełni wykorzystać niezawodność, pojemność i wydajność architektury systemów.

Odporność
Kodowanie z wymazywaniem ADAPT

Efektywna ochrona danych, która zastępuje tradycyjne typy RAID i pozwala na odbudowę o 95% szybciej bez poświęcania pojemności.

Tworzymy sferę danych

Seagate to największy w skali globalnej dostawca bajtów pamięci masowej. W ciągu swojej 40-letniej historii firma dostarczyła urządzenia na ogólną liczbę ponad 3 zettabajtów1. Dane to nasze DNA.

Terabajty

“Wyznaczaj nowe kierunki dla swoich danych we współpracy ze światowym liderem w zakresie pamięci masowej. ”


  • 40 000

    Liczba pracowników na całym świecie

  • 40+ lat

    Innowacje w zakresie pamięci masowej

  • 10+ mld USD

    Roczne przychody

Nasze najnowsze zasoby

  1. Wartości przedstawione w części dotyczącej liczby dostarczonych bajtów stanowią szacunki bazujące na kwartalnej, średniej ilości dostarczanych eksabajtów.